Short Walk To Coop Live And Etihad Stadium

  • 70 m²
  • 3 sypialni
  • 1 łazienka

Dzielnica Gay Village znajduje się 4 km od apartamentu Short Walk To Coop Live And Etihad Stadium Manchester o powierzchni 70 m², natomiast Church of the Epiphany znajduje się w pobliżu.

Ten apartament oferuje miejsce do siedzenia, pełnowymiarową kuchnię i w pełni wyposażoną kuchnię, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak zmywarka. Apartament oferuje zmywarkę, oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki.

Apartament Short Walk To Coop Live And Etihad Stadium oferuje wygodne udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i piekarnikiem.

Najbliższy przystanek autobusowy Ashton Old Rd/Fairfield Rd oddalony jest od obiektu o 900 metrów, a Klub muzyczny O2 Ritz Manchester - w prawie 4,1 km. Galeria Sztuki w Manchesterze leży w prawie 4,2 km stąd. 1-pokojowy apartament Short Walk To Coop Live And Etihad Stadium mieści się około 30 km od Manchester.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Short Walk To Coop Live And Etihad Stadium Manchester
Lavish 2-Bdr & Comfy 5-Beds House - Grear For Contractors And Long Stays - Close To Piccadilly & Etihad - Fast Speed Wifi - Guests 7 - Free On-Site And On-Street Parking - Garden
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lavish 2-Bdr & Comfy 5-Beds House - Grear For Contractors And Long Stays - Close To Piccadilly & Etihad - Fast Speed Wifi - Guests 7 - Free On-Site And On-Street Parking - Garden

5.8
Przyjemnie 5 opinii
164 m od nieruchomości
4 Mins From City Stadium - Sleeps 7 - Near Manchester City - Driveway Parking
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

4 Mins From City Stadium - Sleeps 7 - Near Manchester City - Driveway Parking

182 m od nieruchomości
Kehoe'S Penthouse Near Etihad Stadium & Coop Live Arena Sleeps 4
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Kehoe'S Penthouse Near Etihad Stadium & Coop Live Arena Sleeps 4

9.6
Wyjątkowy 29 opinii
643 m od nieruchomości
USD 320 USD 288
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Manchester
    26 km

    Stacje kolejowe

    Gorton Train Station
    1,4 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Short Walk To Coop Live And Etihad Stadium można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w apartamencie Short Walk To Coop Live And Etihad Stadium.
    • Czy apartament Short Walk To Coop Live And Etihad Stadium posiada kuchnię?
      W apartamencie Short Walk To Coop Live And Etihad Stadium goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Manchester
    26 km

    Stacje kolejowe

    Gorton Train Station
    1,4 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Short Walk To Coop Live And Etihad Stadium Manchester
    100% zweryfikowane opinie gości

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij